Darmowy download vol. 1

O’Hamsters – ????/??????/???????? (download)

Ukraiński zespół, który do celtyckich melodii dodaje punkową (a czasem nawet metalową) energię oraz typowo słowiański posmak. Nazwa płyty „Kijów/Dublin/Alkochol” mówi sama za siebie – O’Hamsters prezentują nam radosną mieszanką folkloru i gitarowego łupania, które nie tak często pojawia się po tej stronie Europy.

Middle Class Bastards – Rebel To The Core (download)

Utwory znajdujące się na „Rebel to the Core” – najnowszej epce rosyjskiej formacji Middle Class Bastards są najlepszym przykładem na to, jak mocna jest słowiańska scena celticpunkowa. Nasi wschodni bracia, co niespotykane u początkujących kapel (debiut w 2013 r.), łatwo uciekają od schematów gatunku prezentując świeżą mieszankę folku i punka.

Chanter’s Alley – Broken (download)

Świetna streetpunkowa kapela, które początków należy szukać w Korei Południowej. Charakterystyczny azjatycki angielski, punkowe kompozycje bazujące na folkowej progresji akordów oraz całe ciężarówki energii sprawiają, że Chanter’s Alley może w przyszłości zawojować celticpunkową scenę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>